Satılır 2 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Masazır · Qurtuluş 93 Yaşayış Kompleksi. · Bina.Az

Satış EML-168973 11

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil Masazır "Qurtuluş 93" yaşayış kompleksində yerləşir. 60 kv -dir. 2- otaqdır.Kompleksin ən gözəl yerində yerləşir Parka yaxın..!! KUPÇALIdır. Kompleksdə yaşayış üçün zəruri hər bir şərait vardır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,295 AZN/m²

Ortadan 17% sərfəli

Rayon ort: 1,561 AZN/m²

Masazır

1 561 AZN/m²

Son 6 ay: -8.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 5031 Yeni: 1188 Tələb: Aşağı
42 000 EUR
77 700 AZN
Təmirli
R

Rəhman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi