Satılır 2 otaqlı mənzil 57 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-091748 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Abseron rayon Masazir qesebesi Qurtulus 93 yasayis kompleksi.Bina 6 mertebelidir,Menzil ise 4 cu mertebesinde yerlesir.Sehercikde mekteb bagca fealiyet gosterir.Su,isiq,merkezlesmis istilik sistemi daimidir.Qaz inda xetleri cekilib yaxin vaxtlarda verilecek.Senedleri tam qaydasindadir(Kupca var).Menzilde esyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,368 AZN/m²

Ortadan 12.6% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Masazır

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.50%

Aktiv: 6315 Yeni: 1904 Tələb: Aşağı
42 162 EUR
78 000 AZN
Təmirli
R

RA Əmlak Abşeron

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi