Satılır 2 otaqlı mənzil 57 m²

Bakı, Əhmədli · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-189964 12

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xetai rayonu Ehmedli m/s yani metroya piyada 2-3 deq mesafede yerlewen 9 mertebeli eksprimental layiheli binanin 3 mertebesinde qanuni 2 otaqli 2 balkonlu temirsiz menzil satilir ! Kupca var ipotekaya yararlidi ! Ofis haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,825 AZN/m²

Ortadan 2.4% baha

Rayon ort: 2,758 AZN/m²

Əhmədli

2 758 AZN/m²

Son 6 ay: +2.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
94 706 USD
161 000 AZN
Təmirli
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi