Satılır 2 otaqlı mənzil 56 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Yeni Günəşli qəs. · Bina.Az

Satış EML-197735 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔥 TƏCİLİ SATILIR — Yeni Günəşli A/B massivində əla təmirli mənzil! 🔥 Yeni Günəşli qəsəbəsinin giriş hissəsində, çox əlverişli və prestijli ərazidə yerləşən qanuni 2 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. 📍 Ünvan: A/B massivi, bina 9 🏢 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 🚪 Orta blok 📐 Sahə: 56 kv.m 📄 Kupçalı 🏦 İpotekaya yararlı Mənzil tam təmirlidir, səliqəli və işıqlıdır. Əlavə xərc tələb etmir — alıb rahat şəkildə yaşayış mümkündür. ✅ Üstünlükləri: Qanuni 2 otaq Orta mərtəbə, orta blok Yol kənarında yerləşir Astanovkanın arxası Şirin heykəlindən cəmi 100 metr məsafə Bravo market və Azpetrolun yanı Qaz, su, işıq daimidir İnfrastruktur baxımından ideal yerləşmə Ətrafında məktəb, bağça, marketlər və digər bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün çox əlverişli variantdır. 📞 Ev kupçalı evdir. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,500 AZN/m²

Ortadan 6.4% sərfəli

Rayon ort: 2,670 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 670 AZN/m²

Son 6 ay: +24.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +24.30%

Aktiv: 1778 Yeni: 530 Tələb: Aşağı
140 000 AZN
Təmirli
F

Fuad Səfərov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi