Satılır 2 otaqlı mənzil 56 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-195379 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ipotekaya yararli!! Hezi Aslanov metrosu yaxinliginda yeni tikili yawayiw kompleksinde 16/2 mertebesinde yerlewen,sahesi 56kv/m olan 2 otaqa duzelme temirli menzil ewyalari ile birlikde satilir. Istilik sistemi kombidir. Sened kupcadir,qeydiyyatda heckim yoxdur. Binada qaz,su ve iwiq daimidir. Elaqe saxlayib etrafli melumat ala bilersiniz. Ofis xidmet haqqi 1% tewkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,732 AZN/m²

Ortadan 1.2% baha

Rayon ort: 2,701 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 701 AZN/m²

Son 6 ay: +-0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.90%

Aktiv: 6631 Yeni: 2534 Tələb: Aşağı
82 703 EUR
153 000 AZN
Təmirli
V

Vaqif bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi