Satılır 2 otaqlı mənzil 56 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Mir Cəlal küçəsi 101 · Bina.Az

Satış EML-193110 3
17 dəq piyada 8 Noyabr metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

SATILIRRR...9 MKR GAZLI KUPCALII.IPOTEKAYA YARARLI..Yeni tikili 19 mertebeli binanin 5-ci mertebesi.56 kv.1 otag 2-e duzelib.menzil ela temirlidir.su,az,isig daimidir.yaninda mekteb,bagca,avtobus dayanacagi,market ve s.yerlesir.XAIS EDIREM REAL MUSTERILER ZENG VURSUNLAR..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,348 AZN/m²

Ortadan 10.7% baha

Rayon ort: 3,023 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

3 023 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 3115 Yeni: 895 Tələb: Aşağı
110 294 USD
187 500 AZN
Təmirli
F

Ferid Miri

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi