window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
55.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
10 / 13
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Xətai ray. Əhmədli qəs. G. ŞIXLINSKİ 13/10. AFRODİTA Şadlıq evinin arxası. 55 kvadırat qiymət 135000 AZN 2otaqli sənət müqavilə
Xəritə
Bazar analitikası
2,455 AZN/m²
Ortadan 10.9% sərfəli
Rayon ort: 2,756 AZN/m²
2 756 AZN/m²
Son 6 ay: +2.1%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -9.20%
Aktiv: 2442
Yeni: 678
Tələb: Aşağı
72 973 EUR
135 000 AZN
Təmirli
Ö
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb