Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Cavadxan küç. · Bina.Az

Satış EML-193950 1
13 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Memar Əcəmidə sərfəli mənzil satışda!

📍 Mənzil Memar Əcəmi metrosu-ndan cəmi 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşir 🏫 211 nömrəli orta məktəb-in yanında yerləşməsi ailələr üçün əlavə üstünlükdür

🏠 Mənzil haqqında: ✔️ Tam 2 otaqlı ✔️ Orta təmirli ✔️ Orta blok ✔️ İstilik sistemi dövlət xəttidir ✔️ Sənəd: Kupça (çıxarış) var

✨ Yerləşmə baxımından çox əlverişli ərazidədir ✨ Həm yaşayış, həm də kirayə məqsədi üçün uyğun seçimdir

💰 Ofis haqqı: 1%

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,527 AZN/m²

Ortadan 14.6% sərfəli

Rayon ort: 2,959 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 959 AZN/m²

Son 6 ay: +3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
139 000 AZN
Təmirli
Y

Yunis Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi