Satılır 2 otaqlı mənzil 68 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-065897 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATİLİR! KUPCA VAR! İPOTEKAYA YARARLI! Mənzil qanuni iki otaqdan ibarətdir. Mənzil tam təmirlidir. Həzi Aslanov metrosuna piyada maksimum 7 dəqiqə məsafə. Kim istəsə Mənzili alıb yüksək qiymətə kirayədə verə bilər.. Binanın layihəsi kiyev layihəsidir. Mənzil orta blokdur. Binada qaz su işiq sürətli lift geniş həyətyani sahə bir sözlə hər bir şey mövcuddur. Mənzil infrastruktur baximdanda çox əlverişli bir ərazidə yerləşir. Binanın yaxınlığında məktəb baxca və iaşə obyektləri bir sözlə hər bir şey mövcuddur. Real alıcıya yerində cuzi endrim olunacaq. OFİS XİDMƏT HAQQI ALICI TƏRƏFDƏN 1% TƏŞKİL EDİR!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,206 AZN/m²

Ortadan 18.4% sərfəli

Rayon ort: 2,703 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 703 AZN/m²

Son 6 ay: +0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
150 000 AZN
Təmirli
N

Nazlı xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi