Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov Küç. · Bina.Az

Satış EML-193321 3
11 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzil Nərimanov metrosuna piyada mesafede yerləşir.Qanuni 2 otaqdır.Xidmet haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,073 AZN/m²

Ortadan 24.6% sərfəli

Rayon ort: 4,073 AZN/m²

Nərimanov

4 073 AZN/m²

Son 6 ay: -21.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
91 351 EUR
169 000 AZN
Təmirli
Ə

Əli bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi