Satılır 2 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Asif Məhərrəmov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-184858 8
11 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Memar Əcəmi metrosu – 3 dəq piyada, 2 otaq tam əşyalı, təcili satılır🔥🔥 Nəsimi rayonu, 5 cimikrorayon da Memar Əcəmi metrosuna cəmi 3 dəqiqəlik piyada məsafədə, 9 nömrəli məktəbin qarşısında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı mənzil satışdadır.

Mənzil tam təmirlidir və tam əşyalı satılır. Evdə olan bütün əşyalar qalır Sadəcə Tv götürülür. Alıb dərhal yaşamaq üçün hazır mənzildir.

Sənədləri tam qaydasındadır (kupça).

• Metroya 3 dəqiqə piyada məsafə • Məktəb, market, aptek və digər iaşə obyektlərinə yaxın • Çox əlverişli və sakit yerləşmə

Real alıcılar əlaqə saxlaya bilər. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,582 AZN/m²

Ortadan 14.6% sərfəli

Rayon ort: 3,024 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

3 024 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 3115 Yeni: 895 Tələb: Aşağı
83 529 USD
141 999 AZN
Təmirli
Ş

Şamil Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi