window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
54.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
7 / 8
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Masazır duz gölü ilə üzbəüz.Masazır Sity
Xəritə
Bazar analitikası
1,389 AZN/m²
Ortadan 11.2% sərfəli
Rayon ort: 1,565 AZN/m²
1 565 AZN/m²
Son 6 ay: -11.9%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -8.00%
Aktiv: 6719
Yeni: 2277
Tələb: Aşağı
40 541 EUR
75 000 AZN
Təmirli