Satılır 2 otaqlı mənzil 53 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Cavanşir küç. · Bina.Az

Satış EML-191190 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nargilə dairəsi yanı Premium Binada Dəniz Mənzərəli 2 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı Satılır. 16 Mərtəbənin 14 cü mərtəbəsi. Sahə=53 kv. Binada 2 Sürətli lift həmçinin 2 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,566 AZN/m²

Ortadan 31.2% baha

Rayon ort: 2,717 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 717 AZN/m²

Son 6 ay: +0.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.60%

Aktiv: 5926 Yeni: 1834 Tələb: Aşağı
111 176 USD
189 000 AZN
Təmirli
D

Dürdanə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi