Satılır 2 otaqlı mənzil 53 m²

Bakı, İnşaatçılar · İsmayıl Kərimli küç. · Bina.Az

Satış EML-184307 7
16 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Skyhome Kristal📍 Elmlər/İnşaatçılar ərazisi Yasamal parkinin tam arxasi Tam əşyalı Zal studio layihəli 2otaq Ərazinin ən münasib qiymətə satılan mənzilidir❗️ Nəğd satılır.

Qeyd: MTK kupça üçün sənədləri yığır,1 ay ərzində kupça veriləcək

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,943 AZN/m²

Ortadan 33.5% baha

Rayon ort: 2,953 AZN/m²

İnşaatçılar

2 953 AZN/m²

Son 6 ay: +13.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.40%

Aktiv: 4538 Yeni: 1134 Tələb: Aşağı
209 000 AZN
Təmirli
N

Nurlan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi