Satılır 2 otaqlı mənzil 53 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-134185 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yeni Əsəd Əhmədov küçəsində, müasir yaşayış binasında **əla fürsət!** 20 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən, **53 kv.m sahəsi olan, 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş və ipotekaya yararlı mənzil** satışdadır. Mənzil işıqlı, rahat və yaşayış üçün tam uyğundur.

Binanın yerləşdiyi ərazi olduqca əlverişlidir — **iaşə obyektləri, marketlər və gündəlik tələbat üçün hər şey yaxın məsafədədir.** Qaz, su və işıq **daimidir**, lift fasiləsiz işləyir.

**Real alıcı üçün qiymətdə razılaşma mümkündür.** Ofis haqqı cəmi **1%** təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,887 AZN/m²

Ortadan 0.2% sərfəli

Rayon ort: 2,891 AZN/m²

İnşaatçılar

2 891 AZN/m²

Son 6 ay: +11.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.70%

Aktiv: 4564 Yeni: 1160 Tələb: Aşağı
90 000 USD
153 000 AZN
Təmirli
P

Pərviz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi