Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı mənzil 53 m²

Bakı, Əhmədli · Nəsrəddin Tusi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-131741 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ OLARAQ !!! Xətai rayon Əhmədli metro yaxınlığı,Nəsrəddin Tusi küçəsidə yerləşən Premium binada 15 mərtəbəli Turkuaz Yaşayış kompleksinin 11-ci mərtəbəsində 2 otaq studio mənzil təcili olaraq satılır.Binada qaz,su,işıq, 2 ədəd sürətli liftləri mövcuddur.Binanın altında böyük super market,həyət yanı sahəsi abadlaşmış,parking yeri mövcuddur.Mənzil təmirdən sora yaşayış olmayıb.Əşyaları ilə birlikdə satılır.Sənəd Kupça (Çıxarış).İpotekaya yararlıdır.Real Alıcıya endirim olacaq.Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,509 AZN/m²

Ortadan 27.7% baha

Rayon ort: 2,748 AZN/m²

Əhmədli

2 748 AZN/m²

Son 6 ay: +1.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
100 541 EUR
186 000 AZN
Təmirli
H

Hüseyn bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi