Satılır 2 otaqlı mənzil 52 m²

Bakı, Əhmədli · Neapol küç. · Bina.Az

Satış EML-087481 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 13

Təmiri

Təmirli

Təsvir

2 otaqlı yeni tikili – Əhmədli qəs., Neapol küçəsi

📍 Ünvan: Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Neapol küçəsi 🚇 Metro: Əhmədli metrosu

🔹 Mülkün növü: Yeni tikili 🔹 Mərtəbə: 12 / 13 🔹 Sahə: 52 m² 🔹 Otaq sayı: 2 (1 otaqdan 2 otağa düzəltmə) 🔹 Təmir: Super təmirli 🔹 Sənəd: Çıxarış (Kupça) var 🔹 İpoteka: İpotekaya yararlıdır

Əhmədli qəsəbəsində, Ukrayna dairəsi və 171 saylı məktəbin yaxınlığında yerləşən mənzil çox əlverişli ərazidədir. Mənzil zövqlə və keyfiyyətli materiallarla təmir olunub.

✅ Otaqlar geniş və işıqlıdır ✅ Kombi istilik sistemi ✅ Mətbəx və dəhliz mebeli quraşdırılıb ✅ Şəhərə açılan gözəl panorama ✅ 24 saat mühafizə olunan geniş həyət

Ətrafında marketlər, məktəb və uşaq bağçası mövcuddur. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir.

📞 Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,212 AZN/m²

Ortadan 16.7% baha

Rayon ort: 2,752 AZN/m²

Əhmədli

2 752 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
90 270 EUR
167 000 AZN
Təmirli
N

Namiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi