Satılır 2 otaqlı mənzil 51 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201993 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ⓜ️ Insaatcilar metrosunun yaxinligi 📍 Əsəd Əhmədovda ✅ Munasib qiymet ✅ 2 otaqli orta temirli ✅ Kupcali menzil ✅ Ipotekaya yararli ✅ Yeni bina daimi lift ✅ Uygun orta mertebe(9/20) ✅ Qaz su isiq daimi ✅ Yerlesdiyi erazide iaşe obyektleri Xidmet haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,549 AZN/m²

Ortadan 11.1% sərfəli

Rayon ort: 2,868 AZN/m²

İnşaatçılar

2 868 AZN/m²

Son 6 ay: +10.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.70%

Aktiv: 6272 Yeni: 2182 Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Təmirli
M

Məhəmməd Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi