Satılır 2 otaqlı mənzil 50 m²

Bakı, Nərimanov · Məmməd Araz küçəsi · Bina.Az

Satış EML-092147 3
16 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

MÜKƏMMƏL YERLƏŞİM YERİ. "AZƏRBAYCAN KOOPERASİYA UNİVERSİTETİ" və "BAKI BİZNES və KOOPERASİYA KOLLECİ" yaxınlığında. DAŞ BİNA. ORTA BLOK, ORTA MƏRTƏBƏ. 5 mərtəbəli binanın (xruşovka) 4-cü mərtəbəsində, 2 otaqlı mənzil satılır. Daimi su, qaz, işıq. Əlavə olaraq su xəttində nasos (qidrofor) quraşdırılmışdır. XİDMƏT HAQQI: 1%. ОТЛИЧНОЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ. Недалеко от "АЗЕРБАЙДЖАНСКОГО УНИВЕРСИТЕТА КООПЕРАЦИИ" и "БАКИНСКОГО КОЛЕДЖА БИЗНЕСА И КООПЕРАЦИИ". ЗДАНИЕ КАМЕННОЕ. СРЕДНИЙ БЛОК, СРЕДНИЙ ЭТАЖ. На 4-м этаже 5-и этажного здания (хрущовка), продается, 2-х комнатная квартира. Вода, газ, свет постоянно.. На общей линии воды установлен насос (гидрофор). ОПЛАТА УСЛУГ: 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,120 AZN/m²

Ortadan 20.2% sərfəli

Rayon ort: 3,909 AZN/m²

Nərimanov

3 909 AZN/m²

Son 6 ay: -18%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
91 765 USD
156 000 AZN
Təmirli
N

Namiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi