Satılır 2 otaqlı mənzil 48 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Cavadxan küçəsi · Bina.Az

Satış EML-215882 3
15 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ PREMİUM TƏKLİF – NƏSİMİ RAYONU ✨

Сavadxan kucesi 🚇 Məmar Əcəmi metrosunun yaxınlığı

Nəsimi rayonunun prestijli ərazisində yerləşən, rahat və funksional mənzil satışa çıxarılıb.

🏢 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi 🛏 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilib 🎨 Super təmirli – yüksək keyfiyyətli materiallarla 🏠 Yaşayış üçün tam hazır

🔥 Qaz, su, işıq daimidir 📄 Kupça (çıxarış) mövcuddur

✔️ İşıqlı və səliqəli mənzil ✔️ Rahat planlaşdırma ✔️ Metroya və bütün infrastruktura yaxın

💥 TƏCİLİ SATILIR! 💼 Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,208 AZN/m²

Ortadan 25.3% sərfəli

Rayon ort: 2,955 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 955 AZN/m²

Son 6 ay: +3.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
57 297 EUR
106 000 AZN
Təmirli
R

Rəsul M

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi