Satılır 2 otaqlı mənzil 48 m²

Bakı, Nərimanov · Çaykovskiy küçəsi · Bina.Az

Satış EML-143239 4
11 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

QAZ+KUPÇALI +İPOTEKAYA YARARLI Nərimanov rayonu Montin qəsəbəsində LİFTİ TƏZƏ OLAN ,FASADI VƏ İÇİ TƏMİR OLUNMUŞ ABAD MƏHLƏDƏ 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə təmiz Leninqrad proyekt mənzil satılır Qaz su isiq dakmidir Lift daimidir İstilik sistemi var Yaxınlıqda məktəb bağça supermarketlər fəaloyyət göstərir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,104 AZN/m²

Ortadan 20.4% sərfəli

Rayon ort: 3,901 AZN/m²

Nərimanov

3 901 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
87 647 USD
149 000 AZN
Təmirli
E

ELANIN SAHİBİ

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi