Satılır 2 otaqlı mənzil 48 m²

Bakı, Yasamal · Tap.Az

Satış EML-104978 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Yeni Yasamal qəsəbəsi, Gülüstan şadlıq sarayının yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş, yeni təmirli mənzil satılır. Mənzil işıqlı və səliqəlidir, təmirdən sonra az yaşayış olub. Bina çox Yeni yasamaləlverişli ərazidə yerləşir. Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər, apteklər və digər vacib iaşə obyektləri mövcuddur. Nəqliyyat baxımından da rahat yerdə yerləşir. Mənzil həm yaşayış, həm də kirayə üçün əlverişli variantdır. Sənədlər tam qaydasındadır: qaz, kupça var və ipotekaya yararlıdır. Start qiymət: 135.000 manat Real alıcıya endirim olunacaq. Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,792 AZN/m²

Ortadan 4.8% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
134 000 AZN
S

Sizin Emlakci

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi