Satılır 2 otaqlı mənzil 47 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Müstəqillik küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201635 2
11 dəq piyada İnşaatçılar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

47.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Tecili Yasamalın en gozel kompıleksınde Park Yasamal da 16/10cu mertebesınde 2otaga ıdeal prıdelka olunmus ela temır menzıl satılır Bınada qaz ısıq su qaydasındadır genıs ve sakıt heyet bır sozle rahat yasam ucun her bır konfort dusunulub xahıs olunur cıddı wexsler elaqe saxlasın ofıs haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,447 AZN/m²

Ortadan 31.5% baha

Rayon ort: 2,622 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 622 AZN/m²

Son 6 ay: +0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.80%

Aktiv: 1471 Yeni: 464 Tələb: Aşağı
95 294 USD
162 000 AZN
Təmirli
Ə

Əhməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi