Satılır 2 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Hövsan · İlqar Əhlimanov küç · Bina.Az

Satış EML-193578 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Hövsan qəsəbəsi mərkəzdə poçtun yanı 5 mərtəbəli daş binanın 2 ci mərtəbəsində 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satışa çıxdı.İstilik sistemi mərkəzidir.Qaz,su,işıq daimidir.Mənzil Hövsan qəsəbəsinin tam mərkəzindədir.Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,356 AZN/m²

Ortadan 15% baha

Rayon ort: 2,049 AZN/m²

Hövsan

2 049 AZN/m²

Son 6 ay: -10.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +36.40%

Aktiv: 845 Yeni: 204 Tələb: Aşağı
62 353 USD
106 000 AZN
Təmirli
E

Emin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi