Satılır 2 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Nərimanov · Əhməd Rəcəbli küç · Bina.Az

Satış EML-191145 3
18 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov Rayon Nərimanov Metrosu İdeal Təklif 9 Mərtəbə Leninqrat Lahiyyəli binanın 5 ci mərtəbəsində super təmirli idiyal şəkildə 1 dən 2 düzəlmə mənzil satlır Mənzil zövqə görə təmir olnub binanın kamunalları daymidir bina Leninqrat Lahiyyə olduğu üçün ipotekaya düşür Bina ilə Nərimanov Metrosu arasındayı əyaqla məsafə maksimum 5/6 dəqqiqədir buda onu kirayə məksədi üçün idial bir təklif edir Real müştəri ilə qiyymətdə razlaşmaq olar buyrub zəng vura bilərsiniz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,467 AZN/m²

Ortadan 15% sərfəli

Rayon ort: 4,081 AZN/m²

Nərimanov

4 081 AZN/m²

Son 6 ay: -21.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.00%

Aktiv: 11003 Yeni: 2277 Tələb: Aşağı
156 000 AZN
Təmirli
Ö

Özal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi