Satılır 2 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Nizami · Nəriman Nərimanov prospekti · Bina.Az

Satış EML-165756 3
10 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Elmlər metro stansiyasına, Nizami və İçərişəhər metro stansiyalarının yaxınlıgında Nəriman Nərimanov prospektində 21-ci əsr məktəbin düz yanında, Cəfər Cabbarlı kitabxanasının yaninda, Olimpin arxa küçəsində Stalinka proyektli 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində remontlu 1-dən 2-ə keçirilmə mənzil satılır. Mənzil ƏŞYALARI İLƏ birlikdə satılır. Mənzildə kombi sistemi var. Seyf qapı möhkəm və yenidir. Pol parketdir. Daimi suyu, qazı, işıqı var. Balkon mənzərəsi Mərkəzi Parka və dənizədir. Bu mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün əla seçimdir. Ətrafında bütün zəruri infrastrukturlar (məktəb, bağça, marketlər və s.) mövcuddur. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,489 AZN/m²

Ortadan 15.5% baha

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
92 353 USD
157 000 AZN
Təmirli
A

Amil Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi