Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
45.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
5 / 5
Təmiri
Təmirli
Təsvir
🌊 Bayıl – Dəniz və Bayraq Meydanı mənzərəli EKSKLÜZİV mənzil! 🇦🇿
Bayıl qəsəbəsində, möhtəşəm dəniz və Bayraq Meydanı mənzərəsi olan, bu qiymətə çox nadir tapılan mənzil satışa çıxarılıb.
🏢 Stalinka layihəli bina 📐 45 kv.m | 2 otaqlı 🏠 5/5 mərtəbə | Hündür tavan (patalok) 🧾 Kupçalı (çıxarışlı) 🛠 Yeni təmirdən çıxıb – yaşayış olmayıb
🔥 Qaz, su, işıq daimi 🚗 Avtomobil saxlamaq üçün rahat parking 🛒 Ətrafında böyük Araz Market və bütün lazımi infrastruktur 🚶♂️ Bulvara 3–5 dəqiqəlik piyada məsafə
💰 Qiymət: 145 000 AZN ⚠️ Qeyd: Bu qiymətə Bayılda bu cür mənzərəli, kupçalı və Stalinka mənzil demək olar ki, YOXDUR!
📞 Maraqlananlar gecikməsin – fürsət mənzildir!
Xəritə
Bazar analitikası
3,222 AZN/m²
Ortadan 11.2% sərfəli
Rayon ort: 3,629 AZN/m²
3 629 AZN/m²
Son 6 ay: +15.1%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +13.50%