Satılır 2 otaqlı mənzil 44 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-122313 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində umumi sahəsi 44 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Əşyalar qalacaq. Kupca var. Lift❌ Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Qiymət 59000 azn♻️

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,341 AZN/m²

Ortadan 14.3% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
34 706 USD
59 000 AZN
Təmirli
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi