Satılır 2 otaqlı mənzil 44 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · M.Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-215140 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

- SATILIR - İPOTEKAYA YARALI - - Ünvan: Xətai r, Həzi Aslanov mst, M.Hadi küç Həzi Aslanov metrosunun çıxışı, TBM MTK Bina - Sahə: 44 kv. - Otaq sayı - qanuni 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmə - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir

- Üstünlüklər: • Yeni Tikili • Otaqlar geniş və işıqlıdır. • Kombi Sistemi • Mənzil əşyalarla birlikdə satılır Əşyalar: TV Qonaq otağı və yataq otağı mebeli Kondisioner Kombi Ariston Divan Stol-stul dəsti • Sürətli lift • Qaz, su, işıq – daimidir, • 7/24 mühafizə sistemi • Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. • Sened - Çıxarış ( Kupça ) • Həm yaşamaq, həm də kirayə gəliri üçün əla seçim!

- Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,045 AZN/m²

Ortadan 12.7% baha

Rayon ort: 2,703 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 703 AZN/m²

Son 6 ay: +0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
134 000 AZN
Təmirli
İ

İlham bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi