Satılır 2 otaqlı mənzil 44 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-179009 12

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 44² | 2 otaq | Təmirli | Müqavilə| Masazır qəs.

📍 Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsi Baxçalı Evlər Yaşayış Kompleksi 📐 Sahə: 44 kv.m 🛏️ Otaq: 2 otaq 🏢 Mərtəbə: 6/3 📜 Sənəd: Müqavilə 🔧 Vəziyyət: Təmirli, yaşayışa hazır

💰 Qiymət: 72 000 AZN (Real alıcıya endirim mümkündür)

✨ Mənzil işıqlı və rahat planlamaya malikdir. ✔️ Keyfiyyətli təmir ✔️ Sakit və yaşayışlı bina ✔️ Mərkəzi İsdilik, su, işıq daimidir

🚶‍♂️ Yaxınlıqda: • Məktəb və bağça • Marketlər • Dayanacaq

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün zəng edin. Ofisin Ünvanı: Qurtuluş 93 60 cı binanın altı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,636 AZN/m²

Ortadan 5.8% baha

Rayon ort: 1,546 AZN/m²

Masazır

1 546 AZN/m²

Son 6 ay: -9.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
42 353 USD
72 000 AZN
Təmirli
Q

Qurtuluşda ev alqı satqısı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi