Satılır 2 otaqlı mənzil 43 m²

Bakı, Əhmədli · Sarayevo küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201158 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

43.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍Ünvan:Əhmədli metrosuna yaxın.Abad məhəllədə. 🔹Bakı k/t ,Diaqnopstika mərkəzinə yaxın. 👍Çox əla təklif💥 qiymət 128000 azn. 🔹Mərtəbə. 4/9 mərtəbəsi. 🔹Leninqrad layihə(otaqlar çox geniş və işıqlıdır). 🔹Otaq sayı. qanuni 1(ideal şəkildə 2otağa düzəlib), 🔹Ümumi sahə. 43 kv.m 🔹Təmir.Yaxşı.Qismən əşyalı. 🔹 İstilik sistem kombidir..Su İşıq Qaz daimi. 🔹Sənəd KUPÇA-ÇIXARIŞ.İPOTEKAYA YARARLI. 🔹Əlavə sual üçün zəng 📞 + whatsapp aktivdir. Ofis xidmət haqqısı 1 % təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,977 AZN/m²

Ortadan 8.6% baha

Rayon ort: 2,742 AZN/m²

Əhmədli

2 742 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.90%

Aktiv: 3921 Yeni: 1620 Tələb: Aşağı
69 189 EUR
128 000 AZN
Təmirli
T

Tərxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi