Satılır 2 otaqlı mənzil 43 m²

Bakı, Nizami · Həsən Əliyev küç. · Bina.Az

Satış EML-076183 4
12 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

43.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ N.Nərimanov ✨ 📍 Həsən Əliyev küç. 📌 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə; 43m²; 3/5 📌 Sənəd : Çıxarış 📌 183000 ₼ 💎"Kral" şadlıq sarayının tam yanında ideal pereplanirovkası olan 2 otaqlı stalinka layihəli mənzil əşyalarla birlikdə satılır. Mənzilin təmirində keyfiyyətli materiallardan və zövqlü aksessuarlarsdan istifadə edilib. Mənzildə rahat yaşayış üçün hər bir şərait mövcuddur. 📞Ətraflı məlumat üçün zəng edin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,256 AZN/m²

Ortadan 38.5% baha

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
183 000 AZN
Təmirli
E

Era House

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi