Satılır 2 otaqlı mənzil 42 m²

Bakı, Nizami · Nizami küç. 135 · Tap.Az

Satış EML-243217 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Около метро 28 Мая и парка Самеда Вургуна продается 2 х комнатная квартира со средним и чистым ремонтом , высокие потолки , балкон , вход блочный . Купчая имеется .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,643 AZN/m²

Ortadan 51.2% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.60%

Aktiv: 10474 Yeni: 3344 Tələb: Aşağı
195 000 AZN
İ

İbrahim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi