Satılır 2 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Əcəmi m. · Tap.Az

Satış EML-237538 4
13 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

🔥ƏLA FÜRSƏT: Kirayə vermək üçün ideal təklifdir. Kupça əldədir. Tam təmirlidir. Mərkəzi istilik sistemidir. 🔥 ✨ Kupça əldədir, alqı-satqıya hazırdır. ✨ 🏡Adres: Mənzil Əcəmi metrosu, 5 saylı orta məktəbin yaxınlığında yerləşir. 🏡Növ : köhnə tikili (Fransız layihəsi) 🏡Mərtəbə : 1/5 🏡Otaq sayı: qanuni 1 otaqdır, 2 otağa düzəlib. 🏡Sahə: 40 kv.m. 🏡Təmir: əladır. 🏡Sənəd: kupça (əldədir) 🏡Qiymət: 121 900 azn 🏡 Təmirli və şəraitli mənzildir. İstilik sistemi mərkəzidir. 🏡 Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin.Əcəmi metrosu, Cavadxan küçəsi 🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,048 AZN/m²

Ortadan 3.5% baha

Rayon ort: 2,945 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 945 AZN/m²

Son 6 ay: +2.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 4373 Yeni: 1750 Tələb: Aşağı
121 900 AZN
T

Tural Safarli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi