Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
40.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
4 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
ÖZ EVİMDİR - Makler deyiləm. Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Telnov küçəsi ( sarayevo ) 8 ünvanında yerləşən qanuni 1 otaqlı, çıxarışlı , sahəsi 40 kv m olan leninqrad layihəli orta təmirli mənzilimi satıram. 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi . Dərhal köçüb yaşamaq mümkündür . mənzildə hazırda özüm qalıram. İstilik sistemi həm dövlət, həm də kombi ilə təmin olunub . sakit qonşuluq. Studio zal dzyanındadır. Əhmədli metrosuna piyada 10 dəqiqə . Abad məhlə , binanın qarşısında park var. evin hamam tualeti köhnə təmirlidir nəzərə alınıb. qismən əşyalı satılır
Qiymət: 133,000 AZN ,ENDİRİM OLACAQ
Xəritə
Bazar analitikası
3,325 AZN/m²
Ortadan 18.8% baha
Rayon ort: 2,799 AZN/m²
2 799 AZN/m²
Son 6 ay: +0%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -9.40%