Satılır 2 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, Pirallahı · Pirallahı qəs. · Bina.Az

Satış EML-091402 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 4

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Pirallahıda sakit yerdə, 186 saylı orta məktəbin yanında, yeni tikili binanin 4-cü mərtənəsində , 2 otaq studio əşyalı mənzil satılır. Mansard deyil. Bina 24 saat su, qaz ve işıq ilə təmin edilir. İstilik sistemi merkezidir. Mənzildə olan Soyuducu, paltaryuyan mebellər nə varsa hamısı qalacaq. Hazırda 300 manata kirayə verilib. Sənəd: Çıxarış (kupça) və Texpasport var. İpotekaya yararlıdır. Qiymət 55 min manat. Ofisin xidmət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,375 AZN/m²

Ortadan 54.8% sərfəli

Rayon ort: 3,041 AZN/m²

Pirallahı

3 041 AZN/m²

Son 6 ay: -5.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -22.30%

Aktiv: 70 Yeni: 17 Tələb: Aşağı
55 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi