Satılır 2 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Asif Məhərrəmov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-061702 4
10 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşən 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil metroya çox yaxın məsafədədir, ətrafında məktəb, marketlər və digər iaşə obyektləri mövcuddur.

Orta temirlidir, yeni sahibinə öz zövqünə uyğun təmir etmək imkanı yaradır. Yerləşmə baxımından çox əlverişli ərazidədir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,650 AZN/m²

Ortadan 23.2% baha

Rayon ort: 2,963 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 963 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
78 919 EUR
146 000 AZN
Təmirli
F

Ferid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi