Satılır 2 otaqlı mənzil 37 m²

Bakı, Masazır · İstiqlaliyyət küçəsi · Bina.Az

Satış EML-091248 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

37.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 37 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Əşyalar qalacaq Lift❌ Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Bina kupcalıdır. Qiymət 53000 azn♻️

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,432 AZN/m²

Ortadan 8.5% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Masazır

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.50%

Aktiv: 6315 Yeni: 1904 Tələb: Aşağı
53 000 AZN
Təmirli
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi