Satılır 2 otaqlı mənzil 36 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Cəmşid Naxçıvanski küç · Bina.Az

Satış EML-192163 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

36.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Neftçilərdə, Oskar Şadlıq Sarayı ilə üzbəüz – əla fürsət! 🔥

Park mənzərəli, səliqəli və sakit məhəllədə yerləşən 5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın 4-cü mərtəbəsində, orta blokda yerləşən mənzil satışa təqdim olunur.

1 otaqdan 2 otağa zövqlə peredelka olunmuş mənzil orta təmirlidir və qismən əşyalıdır. Sənəd kupçadır, alqı-satqıya tam hazırdır.

Kommunal şərait yüksək səviyyədədir – su, qaz, işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir və bütün otaqlarda radiatorlar quraşdırılıb.

Parka açılan gözəl mənzərəsi və yerləşdiyi əlverişli ərazi bu mənzili həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçim edir.

Bu gün al – bu gün açarları təhvil al! 🔑 Real alıcıya endirim nəzərdə tutulur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,028 AZN/m²

Ortadan 3.4% baha

Rayon ort: 2,929 AZN/m²

8-ci kilometr

2 929 AZN/m²

Son 6 ay: +20.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.70%

Aktiv: 1708 Yeni: 40 Tələb: Aşağı
58 919 EUR
109 000 AZN
Təmirli
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi