Satılır 2 otaqlı mənzil 36 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-191585 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

36.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazir qəsəbəsi Qurtuluş 93-de tam hazır yaşayişli binada kompleksin tam merkezinde, Mektebe, Baxçaya Dayanacaqa lap yaxın mesafede, 6/5-de, 36kv.m. 2otaq tam temirli menzil satilir. Bütün kamnukasiya var. Əşyalar qalacaq. Qiymət. 61500₼.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,708 AZN/m²

Ortadan 10.6% baha

Rayon ort: 1,545 AZN/m²

Masazır

1 545 AZN/m²

Son 6 ay: -9.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
36 176 USD
61 500 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi