Satılır 2 otaqlı mənzil 30 m²

Bakı, Nizami · Nəcəf Nərimanov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-063364 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

30.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Kooperasiya Universitetinin yanında – Yeni təmirli, tam əşyalı mənzil!

5 mərtəbəli daş binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşən bu mənzil yerdən xeyli hündürdür. Mənzil təmirdən yeni çıxıb, yaşayış olmayıb və hər detal zövqlə, incəliklə düşünülüb.

🔹 Əsas üstünlüklər: • Planirovka: 1 otaqdan 2 otağa ideal və funksional şəkildə düzəldilib • Tam əşyalı: Bütün mebel və məişət texnikası qiymətə daxildir • İnfrastruktur: Mərkəzləşdirilmiş istilik sistemi, sürətli Wi-Fi, qaz, su, işıq daimidir • Sənədlər: Çıxarış (Kupça) mövcuddur • Qeydiyyatda heç kim yoxdur • Alqı-satqı günü açarlar təhvil veriləcək

📍 Lokasiya üstünlüyü:

Kooperasiya Universitetinin tam yaxınlığında yerləşir. Tələbələr və gənc ailələr üçün ideal seçimdir. Universitetə yaxınlıq səbəbilə yüksək kirayə gəliri potensialı var. Marketlər, apteklər və ictimai nəqliyyat dayanacaqları bir neçə addımlıq məsafədədir.

💼 Xidmət haqqı: 1%

📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,100 AZN/m²

Ortadan 33.4% baha

Rayon ort: 3,073 AZN/m²

Nizami

3 073 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
123 000 AZN
Təmirli
M

Monolit Real Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi