Satılır 2 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Badamdar · Abbasqulu Abbaszadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-082c728a-4297-4883-b795-33f49351534b 13

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Satılır – BADAMDAR qəsəbəsi BOTANİKA bağı mənzərəli mənzil satılır!

📍 Ünvan: SƏBAİL r. BAYIL qəsəbəsi, İDEAL y/k 🏢 Mərtəbə: 18 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi 📐 Sahə: 120 kv.m 🛏 Otaq sayı: 2 otaqlı

🌊 Üstünlüklər:

+SƏNƏDİ ÇIXARIŞDIR (KUPÇA), İPOTEKAYA YARARLIDIR +ƏRAZİNİN ƏN SAKİT, ƏN PRESTİJLİ KOMPLEKSLƏRİNDƏN BİRİNDƏ YERLƏŞİR +OXFORD SCHOOL-ilə üzbəüzdür +ELMLƏR, SAHİL VƏ İÇƏRİ ŞƏHƏR METROLARINA, DƏNİZKƏNARI BULVARA 5-10 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏDİR +EYVANI BOTANİKA BAĞINA BAXIR +HƏYƏTİ BÖYÜKDÜR, PARKİNQ İMKANLARI GENİŞDİR +TAM TƏMİRLİDİR, ƏLAVƏ XƏRC TƏLƏB ETMİR

💰 Qiymət: 325 000 AZN

BADAMDAR ƏRAZİSİNDƏ BU VƏ YA DİGƏR MƏNZİLLƏRLƏ TANIŞ OLMAQ İSTƏYİRSİNİZSƏ MƏNİMLƏ ƏLAQƏ SAXLAYIN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,708 AZN/m²

Ortadan 82.1% sərfəli

Rayon ort: 15,170 AZN/m²

Badamdar

15 170 AZN/m²

Son 6 ay: -26.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.90%

Aktiv: 2200 Yeni: 348 Tələb: Aşağı
325 000 AZN
Təmirli
K

Kənan Hüseynli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi