Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
110.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
2 / 16
Təmiri
Təmirli
Təsvir
❗ Təcili Satılır, Real Alıcı İlə Razılaşmaq Olar ❗
Bu evin yeni sahibi sən ola bilərsən 😎
Satılır – 2 otaq | 110 kv.m | Yeni tikili
✨ Təmirli ✨ Əşyalı ✨ Sənəd: Kupça (çıxarış) ✨ İpotekaya yararlıdır ✨ Zərifə Əliyeva Parkının yanı ✨ Nəsimi M 5 dəq yol 🔖 Endirim yalnız real alıcıya. 📞 İndi zəng et, baxış təyin et.
Qiymət: 265.000 AZN
Xəritə
Bazar analitikası
2,409 AZN/m²
Ortadan 32.4% sərfəli
Rayon ort: 3,562 AZN/m²
3 562 AZN/m²
Son 6 ay: -5.6%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -5.20%