Satılır 2 otaqlı mənzil 103 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Hüseyn Cavid prospekti · Bina.Az

Satış EML-063352 3
12 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

103.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ACİL SATIŞA ÇIXDI! Şəxsi istifadə üçün təmir edilmişdir.Qısa zaman yaşayış olub. Lokasiya-Hüseyn Cavid prospekti. Qismən əşyalı. Sənəd - Çıxarış(kupça). Bütün komunallar 24/7 aktivdir. Mənzil çox təcili satılır.Mülkiyyətçi xanımdır.Xaricə köçlə əlaqədər əmlak çox qısa zamanda satılmalıdır.Real alıcı ilə kompromissə gəlmək mümkündür. Daha detallı məlumat üçün bizimlə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,447 AZN/m²

Ortadan 15.4% baha

Rayon ort: 2,986 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 986 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.20%

Aktiv: 3129 Yeni: 909 Tələb: Aşağı
191 892 EUR
355 000 AZN
Təmirli
M

Megapolis Estate - H.Fərid.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi