Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
101.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
6 / 7
Təmiri
Təmirli
Təsvir
🏝️ Sea Breeze Residence 2 – Premium həyat tərzi! 🏡 2 otaq + zal studia 📐 101 kv.m 🏢 7 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsi ✨ Tam əşyalı – gir yaşa! 🌅 Zövqlə təmir olunmuş, geniş və işıqlı planlama 🌊 Dənizə yaxın – təmiz hava və elit mühit 💼 Həm yaşamaq, həm də yatırım üçün ideal seçim 💰 Qiymət: 385.000 AZN
Xəritə
Bazar analitikası
3,812 AZN/m²
Ortadan 56.2% sərfəli
Rayon ort: 8,697 AZN/m²
8 697 AZN/m²
Son 6 ay: +4.4%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +5.80%