Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Səbail · Şeyx Şamil küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-201279 6
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 8

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Metro İçərişəhər, Şeyx Şamil küçəsi. Liftli binada 3 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş mənzil satışa təqdim olunur. Ümumi sahə — 80 kv. m. Mənzildən dənizə və şəhərə gözəl mənzərə açılır. Yeni və keyfiyyətli təmir olunub. Mənzil işıqlı, rahat planlaşdırmaya malikdir və yaşayış üçün tam hazırdır. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. --- Метро Ичеришехер, ул. Шейха Шамиля. В доме с лифтом предлагается уютная 2-комнатная квартира (переделана из 3-комнатной). Общая площадь — 80 кв. м. Из окон открывается красивый вид на море и город. Выполнен новый качественный ремонт. Квартира светлая, с удобной планировкой и полностью готова к проживанию. Подробности по телефону. İD 537612

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,563 AZN/m²

Ortadan 25.7% baha

Rayon ort: 3,629 AZN/m²

Səbail

3 629 AZN/m²

Son 6 ay: +15.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
214 706 USD
365 000 AZN
Kupçalı
S

Sabina Nagieva

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi