Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Nərimanov · Ağasadıq Gəraybəyli küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131748 4
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 9

Təsvir

Gənclik metrosu yaxınlığında kupçalı, ipotekaya yararlı 2 otaqlı mənzil Gənclik metrosuna və Atatürk Parkına yaxın ərazidə yerləşən qanuni 2 otaqlı mənzil satılır.1971-ci ildə tikilmiş binada yerləşir və ipotekaya yararlıdır. Mənzil təzə və səliqəli təmirlidir, tam hazır vəziyyətdədir və əşyalarla birlikdə təqdim olunur. Bu ünvanda kirayə tələbatı yüksəkdir, həm yaşayış, həm də kirayə və ya ofis üçün uyğundur. Mənzilin üstünlükləri: Rahat və mərkəzi lokasiya İnkişaf etmiş infrastruktur: parklar, dükanlar, məktəblər, ADA Universiteti, Gənclik Mall Podval hesabına genişlənmə imkanı Mərkəzi istilik sistemi Sakit və təmiz həyət Eksperimental layihə, rahat planlaşdırma və geniş mətbəx Ofis haqqı: 1% — alıcı tərəfindən Qeyd: Zəngə cavab verilməzsə, zəhmət olmasa WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,427 AZN/m²

Ortadan 37.6% sərfəli

Rayon ort: 3,891 AZN/m²

Nərimanov

3 891 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
182 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi