Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189936 8
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

28 May yaxınlığında park yanında rahat mənzil! 28 May metrosuna yaxın, Dədə Qorqud parkı və Koala parkının yanında yerləşən qanuni 2 otaqlı, 70 kv təmirli mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. 70 kv – qanuni 2 otaq 4/5 mərtəbə Təmirli – köç yaşa! Kupça (çıxarış) var Parklara yaxın – sakit və yaşıl ərazi 28 May metrosuna yaxın ideal lokasiya Real alıcıya endirim var Ofis xidmət haqqı: 1% Bu mənzil həm rahat yaşayış, həm də kirayə üçün çox sərfəli seçimdir. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,257 AZN/m²

Ortadan 8.7% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
228 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gül xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi