Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Cavanşir küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-184035 9
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

əla fürsət! . təci̇li̇ satilir! . kupçali və i̇potekaya yararli! . xətai rayonu,cavanşir küçəsində yerləşən 9 mərtəbəli binanın 9 mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. ümumi sahəsi 65 kv.m-dir. mənzil tam təmirlidir və əşyalı satılır qaz,işıq,su daimidir. . bina daş binadır. abad və səliqəlidir. lift işləkdir. . i̇nfrastruktur baxımından əlverişli ərazidədir həzi aslanov metrosuna təxminən 5-7 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarket və digər iaşə obyektləri mövcuddur. . sənədləri qaydasındadır. mənzil kupçalıdır və ipotekaya yararlıdır. real alıcıya endirim olunacaq. əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. ofis haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,462 AZN/m²

Ortadan 17.4% sərfəli

Rayon ort: 2,979 AZN/m²

Xətai

2 979 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
160 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərmin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi