Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Xetai rayonu Ehmrdli metrosunun yani Qaçaq nebi kuçesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-121240 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

Tecili satilir.real deyerinden asaqi.Ehmedli metrosuna ayaqla 2 deqiqe mesafede Qaçaq Nebi kuçesinde natarusun yaninda kiyev lahiye binada 9/5 I 2 otaq orta blokda yerlesen orta temirli menzil.Menzilde qaz su isiq daimidir.merkezi istilik ela veziyetde isleyir.Menzil dovlet ipateykasina tam yararlidir.senedler tam qaydasindadir.qiymet 154 min manat.real alici ile danisiq yeri var.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,369 AZN/m²

Ortadan 20.8% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
154 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi